Ekovate ir kvalitatīvs un elpojošs, siltumizolējošs celtniecības materiāls, kuru izmanto ēko sienu, griestu un grīdu siltināšanā.

“RB&B” - energoefektīvāko un ekoloģiskāko ēku siltinātāju komanda.

Mēs, “RB&B” ekobūvnieku komanda, bijām pirmie, kas pirms 18 gadiem Latvijā sāka siltināt ēkas ar ekovati. Un siltinām joprojām gan daudzdzīvokļu, gan sabiedriskās ēkas, taču īpaši privātmājas, jo esam pārliecināti, ka, nosiltinot ar ekovati, var radīt energoefektīvāko ēku ar teicamu mikroklimatu (gaisa kvalitāti), turklāt ieguldītie līdzekļi atmaksājas īsā laikā.

Bez lielības varam teikt, ka esam guvuši milzīgu pieredzi. Latvijā un arī citviet Eiropā, piemēram, Zviedrijā, Norvēģijā kopumā esam nosiltinājuši vairāk kā 2000 māju, pašlaik ik mēnesi apsekojam apmēram 10 ēkas un veicam to siltināšanu.

Ēku siltināšanai pamatā izmantojam, sadarbībā ar pieredzējušākajiem būvniecības ekspertiem un būvfiziķiem, izstrādāto siltumizolācijas materiālu “RB&B” ekovati. Tāpēc attiecībā pret saviem klientiem esam divkārt atbildīgi - garantējam, ka siltumizolācijas materiāls kalpos nevainojami, gan arī veicam tā iestrādi - pēc gadu gaitā izstrādātas un pārbaudītas tehnoloģijas.

Siltinot ēkas un saskaroties ar visdažādākajām situācijām, esam izveidojuši unikālu siltināšanas sistēmu. Kombinējot pašu pieredzē pārbaudītus siltumizolācijas materiālus noteiktā secībā un biezumā, un, pareizi tos iestrādājot konstrukcijās, varam nosiltināt tieši tik energoefektīvu ēku, cik saimnieks ir gatavs maksāt par apkuri. Tā var būt arī nulles enerģijas patēriņa māja.

“RB&B” siltinātās ēkas ir atzītas par vissiltākajām Latvijā, tiesa to saimnieki nereti šķendējas, ka ir sarežģīti atrast tik zemas jaudas apkures iekārtu, kāda būtu piemērota mājai.

MŪSU MISIJA

Mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu atļauties dzīvot mājā, nevis dzīvoklī, un maksāt zemus apkures rēķinus. Tāpēc ar prieku dalāmies savā pieredzē, izskaidrojam, kādi būs ieguvumi, nosiltinot māju ar ekovati un sniedzam padomus. Pat, ja Jūs vēl neesat gatavs kļūt par mūsu klientu, droši vaicājiet!

Pirms katras ēkas siltināšanas - veicam bezmaksas ēkas apsekošanu un sniedzam konsultāciju.

Aiciniet mūs ciemos!

MŪSU MĒRĶIS

Lai par katru “RB&B” nosiltināto māju varētu teikt - tā ir viena no siltākajām Latvijā.